طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

شرکت ارستون مجموعه ای از برنامه نویسان متخصص و با تجربه به همراه تیم دیجیتال مارکتینگ مسلط به جدیدترین اصول سئو، به کسب و کار شما کمک می کند تا علاوه برداشتن وب سایت و اپلیکیشن موبایل یکپارچه، کسب و کار خود را به درستی در موتورهای جستجو معرفی کرده و از نهایت ظرفیت این بستر استفاده نمایید. 

سایت شما را به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز و سلیقه شما پیاده سازی خواهیم کرد.

پشتیبانی

جزئیات بیشتر

برای یک مدیر سایت وردپرسی بسیار پیش آمده است که برای رفع مشکلات مربوط به سایت وردپرس روزها وقت می‌گذارد و زمان مفید خود را برای انجام کارهای دیگر از دست می‌دهد. رفع نواقص سایت وردپرس نیاز به تجربه و دانش خاص دارد و این برای تیم مدیریت سایت گیج کننده می‌باشد. تیم پشتیبانی اریسون برای تسریع در زمان رفع مشکلات سایت وردپرسی خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی را برای مشتریان در نظر گرفته است.

تولید محتوا

جزئیات بیشتر

منظور از محتوا تمام اطلاعات از جمله فیلم و متن، جملات و پاراگراف ها و … است. ما از طریق این اطلاعات معنی و منظور را به خواننده منتقل می کنیم و به همین ترتیب ارتباط بین نویسنده و خواننده شکل می گیرد.

برند سازی

جزئیات بیشتر

امروزه برندهای بسیاری در تولید محصول وجود دارند. یک مشتری در زمان خرید ابتدا به سمت برندهایی کشیده می شود که نام برند برای او آشنا باشد. گاها حتی یک تبلیغ تلویزیون باعث می شود یک برند شناخته شود و حتی اگر محصولات آن برند دارای کیفیت مناسب نباشد باز مشتری به آنها اعتماد می کند.

طراحی سایت

جزئیات بیشتر

سرعت ایجاد وب سایت های مختلف در جهان و ایران باورکردنی نیست. هرچه زودتر بتوانید در فضای آنلاین جایگاه کسب و کار خود را تثبیت کنید می توانید سهم بیشتری از بازارهای فروش آنلاین داشته باشید

طراحی اپلیکیشن موبایل

جزئیات بیشتر

هدف ما در ارستون صرفا تولید اپلیکیشن موبایل نیست و همواره تلاش ما بر این بوده است که محصولی را به دست مشتری برسانیم که نیازهای مشتری را رفع کند. شرکت ارستون خود را دوست و مشاور مشتریان خود می داند.

چه چیزی می خواهید

تولید محتوا

ما در بخش تولید محتوا آماده ایم، تا به پشتوانه زیرساختی مناسب در امور اجرایی، خدماتی را ارائه دهیم تا شما و کسب و کارتان بدون نگرانی بتوانید به کار اصلی و توسعه محصول خود ادامه دهید.

طراحی اپلیکیشن android

داشتن یک اپلیکیشن چشم گیر و پویا به سرعت برند را به سطحی دیگر منتقل می کند چرا که در بین تعداد زیاد برندهای موجود در این رده می تواند به سادگی خود را متمایز کنند. اما بسیاری ازافراد همچنان وارد این مبحث رقابتی نشدند.

طراحی اپلیکیشن ios

تیم تخصصی ارستون با بهره‌گیری ازتخصص و مهارت خود به طراحی وساخت اپلیکیشن‌های نوآورانه، تخصصی، جذاب وکاربردی برای سیستم عامل iOS کرده است.

سئو سایت

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌ بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

خدمات ما

درباره ما

طراحی سایت مجموعه ای از دانش و زیبایی شناختی است. برای طراحی وبسایت هنر و خلاقیت با یکدیگر آمیخته شده تا عناصر دیداری اثر گذاری را پدیدآورد. خلق چنین اثری در کنار بهره مندی از دانش مهندسی می تواند درنگاه مخاطبین جاودانه شود و فارغ از زمان و مکان نماینده شایسته شما دردنیای مجازی باشد.