طراحی اپلیکیشن ارستون

ساخت اپلیکیشن برای وبسایت باعث پیشی گرفتن از رقبا و بیشتر دیده شدن وبسایت می شود و ارتباط شما با مشتریان و مخاطبان را آسان تر می کند تیم تخصصی ارستون دراین زمینه همراه شماست.

مزایای ساخت اپلیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن به کاربران

خیلی ساده می تونید به همه مشتریانتون بدون هیچ هزینه اضافی مثل اس ام اس یا ایمیل دسترسی داشته باشید.در واقع شما می تونید با ارسال نوتیفیکیشن برای همه مشتریان در کمتر از چند ثانیه همه مشتریانتون رو از خبرها و محصولات و تخفیف هاتون مطلع کنید.

مزایای ساخت اپلیکیشن

ارائه خدمات آفلاین

می تونید بسیاری از خدمات خودتون رو بصورت آفلاین به مشتریانتون ارائه بدین و دیگر نیازی نیست که اینترنت داشته باشند.مثلا مقالات یا فیلم های آموزشی رو بصورت آفلاین مطالعه کنند.

در دسترس مشتری هستید

همیشه همراه مشتریانتون هستید،اونها به راحتی می تونند از طریق موبایل خودشون از شما پشتیبانی بگیرند و یا محصول یا خدمات خودشون رو در کمترین زمان و ساده ترین راه یعنی گوشی موبایل سفارش بدهند.

کاهش هزینه های تبلیغات

بسیاری از هزینه های تبلیغاتی مثل سئو،ارسال اس ام اس،ایمیل مارکتینگ و دیگر تبلیغات بطور گسترده ای کاهش پیدا می کند و شما در بازارهای جدیدی مثل استورهای اپلیکیشن موبایل می توانید ظاهر شوید و در آنجا مشتریان جدید و عالی بدون صرف هزینه تبلیغاتی به دست بیاورید.

فتح بازارهای جدید

در نهایت اگر صاحب یک کسب و کار باشید و به رشد کسب و کارتون فکر می کنید اگر اپلکیشن نداشته باشید به زودی یک امکان و مزیت مهم رو برای کسب و کارتون از دست خواهید داد.دنیای کسب و کار رو به پیشرفت است و اگر روی موج این پیشرفت سوار نشوید قطعا عقب خواهید ماند!

ارتباط آسان کاربران

مشتریان شما خیلی راحت می تونن با شما ارتباط بگیرند و دیگر نیازی نیست که برای اینکار مرورگر را باز کنند و آدرس وب سایت شما را وارد کنند.با کمترین کلیک نیاز خودشون رو برطرف می کنند.

اپلیکیشن خبری

مزایای اپلیکیشن خبری

 

رابط کاربری خوب

درآمدزایی توسط یک کانال جدید

بهره گیری از اعلان ها

پیمایش ساده

اپلیکیشن فروشگاهی

مزایای اپلیکیشن فروشگاهی

 

فروش به صورت تکی و عمده

ارسال پیامک آنی

ثبت مکان دقیق روی نقشه

نوتیفیکیشن های اتوماتیک

اپلیکیشن آگهی

مزایای اپلیکیشن آگهی

 

فروش انواع محصولات

فروش محصولات نو و دسته دوم

درج آگهی رایگان

توجه به خواسته و نیاز های مردم

اپلیکیشن آموزشی

مزایای اپلیکیشن آموزشی

 

انعطاف پذیری و دسترسی آسان

مطالعه آنلاین و دسترسی به Ebook ها

ارتباط موثر معلم و والدین

ایجاد سرگرمی در کنار آموزش

تاثیر استفاده از اپلیکیشن های موبایل بر زندگی مردم

استفاده از تلفن های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل بیش از گذشته زندگی روزمره مردم را درگیر کرده است و با تخصصی شدن اپلیکیشن های موبایل مردم هریک از نیازهای خود را با استفاده از یکی از اپلیکیشن های تلفن هوشمند خود رفع می کنند. به عنوان مثال اگر دنبال دیدن تصاویر باشند به سراغ اپلیکیشن اینستاگرام میروند اگر دنبال یافتن رستوران باشند به سمت اپلیکیشن foursquare یا فیدیلیو می روند اگر نیاز به تاکسی داشته باشند سرغ اسنپ و تپسی می روند و مثال های بسیاری که همه ما هر روزه با آن ها درگیرهستیم.