پروژه های ارستون

شرکت طراحی اپلیکیشن ارستون مفتخر است تا به کمک تیم تخصصی و متعهد خود به شما عزیزان بیشترین و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را عرضه نماید. این شرکت به کمک سال ها حضور درعرصه پیاده سازی اپلیکیشن این افتخار را دارد که بهترین و با کیفیت ترین روش های طراحی ممکن اپلیکیشن را به شما مشتریان عزیز ارائه نموده و با تعهد و تخصص خود موجب بهبود جایگاه شما در رتبه بندی گوگل پلی واپ استور و در نتیجه آن ارتقای میزان درآمد و رتبه شما در میان مشتریان گردیده تا به این طریق شما بتوانید در کسب و کار خود با موفقیت به مراتب بیشتری روبرو شوید.

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای صاحبان مشاغل وفروشندگان،یکی از عوامل موثر برای پیشرفت به شمار می آید.همه کسانی که دارای فروشگاهی هستند میتوانند از این مهم برای فروش بیشتر بهره مند شوند.

اگر شما اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نداشته باشید مانند این است که اصلا دفتر کار و یا مغازه ای ندارید!

اپلیکیشن خدماتی

امروزه با روی کار آمدن تلفن های هوشمند کمتر کسی وقت خود را صرف کارهای روزمره می کند و انجام این امور را تنها با اپلیکیشن ها ، به انجام می رساند.ارستون دراین زمینه همراه شماست

IOS

تیم ارستون با بهره‌ گیری از تخصص و مهارت خود به طراحی و ساخت اپلیکیشن‌های نوآورانه، تخصصی، جذاب و کاربردی برای سیستم عامل iOS میپردازد.

مجموعه هایی که از سرویس ما استفاده کرده اند:

Zemana Antimalware

p30 world

jonub shargh

Zee Platform

pakhsh savand

yekta ertebat

Sara Kameli

oosta banna

iranpartner

lux tajhizat

sefid bam kermanian

Mahan air

petplore

asm flight

surgal

درباره ما

طراحی سایت مجموعه ای از دانش و زیبایی شناختی است. برای طراحی وبسایت هنر و خلاقیت با یکدیگر آمیخته شده تاعناصر دیداری اثر گذاری را پدید آورد. خلق چنین اثری در کنار بهره مندی از دانش مهندسی می تواند درنگاه مخاطبین جاودانه شود و فارغ از زمان و مکان نماینده شایسته شما دردنیای مجازی باشد.